Soms wijst een haalbaarheidsonderzoek uit dat een herbestemming niet makkelijk gaat worden. Dat gebeurde bij een boerderij in Baarle Nassau. Toch zetten eigenaren door.
De bewoners hebben hun boerderij tien jaar geleden gekocht en zelf tot in detail gerestaureerd. Aan Boerderij & Landschap, dochter van BOEi werd hulp gevraagd bij de herbestemming van de twee schuren op het complex. Het meest kansrijke scenario is om één van de twee schuren om te zetten naar een multifunctionele, verhuurbare ruimte.
Uitdagingen op deze locatie zijn er in de vorm van de geurcontouren van de naastgelegen veehouderij en de afwezigheid van restauratiesubsidie. De eigenaren laten zich echter niet uit het veld slaan; zij nemen nu op kleinschalige wijze de restauratie in eigen hand.
Via deze weg dan ook de vraag; heeft u interesse in huur van deze schuur; laat u dit dan graag horen! Wilt u ook de haalbaarheid van een herbestemming onderzoeken? Wij helpen u graag. Stuur een mail naar Suzan te Brake, s.brake@BOEi.nl
Nieuwsbrief BOEi
Geef een reactie