Vier skeletten opgegraven in Emmen

Een skelet (niet het skelet uit het artikel)

Bij werkzaamheden in het centrum van Emmen zijn dinsdag aan het einde van de middag vier skeletten opgegraven. Dat gebeurde bij het openleggen van het Marktplein rondom de Grote Kerk. Dat plein wordt in het kader van de centrumvernieuwing van Emmen helemaal opnieuw ingericht.
Onverwacht is de vondst niet, zegt archeoloog Gert-Jan de Roller van het ingenieursbureau MUG uit Leek. Hij begeleidt de werkzaamheden, die al de hele zomer duren. ,,We wisten dat we in het grafveld bezig waren”, zegt de archeoloog.

DVHN.nl

The following two tabs change content below.

Caspar Steinebach

Caspar Steinebach (Leiden, 1984) woont in Utrecht. Hij studeerde journalistiek in Zwolle en archeologie in Amsterdam. Sinds 2013 is hij redacteur archeologie bij de Erfgoedstem. Voor TGV Teksten en Presentaties in Leiden deed hij onderzoek naar de beeldvorming van Nederlandse archeologie in de media. In 2014 richtte hij, CultureRoad op, dat zich bezig houdt met culturele producties.

Laatste berichten van Caspar Steinebach (toon alles)